Uslijed povećanog obima posla i proširenja poslovnih aktivnosti tražimo novog kolegu/kolegicu koji/a će se pridružiti našem uspješnom timu na poziciji:

HR konzultant

Nudimo dinamično radno okruženje, druželjubivost i izražen timski duh, rad u kompaniji sa stalnim tržišnim rastom, internacionalni know-how, uz najbolju lokalnu praksu.

Mjesto: Zagreb

Glavne odgovornosti i zaduženja:
• Uporaba alata za procjenu u okviru razvojnih projekata
• Kreiranje i dostava ponuda u skladu sa zahtjevima klijenata
• Prodajne aktivnosti (svakodnevni kontakti s postojećim klijentima i akvizicija novih)
• Praćenje rezultata razvojnih aktivnosti
• Priprema i izvođenje in-house i otvorenih trening programa
• Osmišljavanje i realizacija follow-up aktivnosti
• Pružanje konzultantskih usluga s ciljem procjene kompetencija, procjene ličnosti, obučavanja i Coaching projekata
• Coaching i mentorski rad sa učesnicima razvojnih programa
• Planiranje i koordinacija u procesu realizacije plana obuke

Potrebne kvalifikacije:
Opći uvjeti:
• Visoka stručna sprema ili master (ekonomskog ili društvenog smjera)
• Poznavanje rada na računalu (MS Office, Word, Excel, Power Point)
• 5 godina radnog iskustva u Hrvatskoj, poželjno u oblasti treninga i razvoja
• Znanje engleskog jezika

Profil kandidata:
• Mogućnost efikasne poslovne komunikacije i sposobnost izgradnje dobrih odnosa s klijentima
• Sposobnost rada u stresnim situacijama uz kratke rokove
• Sistematičnost  u radu
• Odlične organizacijske sposobnosti i metodičnost u rješavanju problema
• Pouzdanost, staloženost i izražena usredotočenost na potrebe klijenata
• Prisutna želja za profesionalnim razvojem i ostvarivanjem rezultata u oblasti HR konzaltinga, coaching-a te treninga i razvoja zaposlenih.

Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima i dinamičnog radnog okruženja možete se natjecati za ovo radno mjesto prijavom na adria@asystems.as.

Rok za prijavu:  15.04.2017

Unaprijed se zahvaljujemo svim kandidatima koji će pokazati interes za rad u našoj kompaniji, ali bit će pozvani samo kandidati koji uđu u uži izbor.